Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Życzenia wielkanocne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2004 11:44 am    Temat postu: Życzenia wielkanocne Odpowiedz z cytatem

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry śmingus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie Very Happy Wszystkiego najlepszego dla wszystkich kropkowiczow Smile zyczy Polko Razz
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2004 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smutno mi sie robi jak widze ze jeszcze niedawno wszyscy sobie skladali zyczenmia teraz nie Sad szkoda Sad

P.S. Radji miales wczoraj cos wyslac Smile
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2004 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polkolordek ja zawsze i wszędzie chętnie podzielę sie z Tobą swoim jajeczkiem. Dzisiaj na przykład, chociaż już dawno po świetach składałem życzenia moim bliskim przyjaciółkom. Oczywiście jak tradycja nakazuje zadbałem o odpowiedni obrządek i zaraz po spożyciu nasilonego w znacznej mierze w jednym pokarmie białka, wzniosłem toast za naszą wspaniałą rodzinkę. Chociaż przestałem grać w kropki to jednak nigdy o Was nie zapomnę i w miarę swoich możliwości będę próbował regularnie udzielać się na tym forum. Tęsknie za kropkami, lecz muszę przestrzegać pewnych zasad. Jeszcze raz dziękuję za życzenia w imieniu swoim jak i pozostałych kropkowiczów. Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2004 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile od razu mi sie lepiej na duszy zrobilo Smile dzieki za pozdrowionka Smile

P.S. Napisz mi kiedys na gg jak bedziesz akurat pracowal, zebym mogl ci jakas wiadomnosc na stronke wyslac Very Happy
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2004 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No masz , sie spóźniłem.
Byłem w Szwajcarii na świętach i nie mogłem do was napisać ponieważ godzina w kafejce internetowej kosztuje tam 18 franków(lekka przesada 1 fr=ok.3zł).
Mimo wszystko , Polko , Radji , Kaisuj , Masters, Kibic , Dzarol ,Leokles , Alamoana, Antkiller , Hitman , Best i niech będzie michals - wszystkiego kropkowego na święta !
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2004 4:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesada to jest u mnie Evil or Very Mad za 25 min. w kawiarence chca dolka Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad i to w ojczyznie Internetu.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2004 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheBest78 napisał:
Przesada to jest u mnie:evil: za 25 min. w kawiarence chca dolka:!:ExclamationExclamationEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very Mad i to w ojczyznie Internetu.


Przy tych zarobkach tam w stanach to 1 dolar = 1 zł wiec za pol godzinki 1 dolec to pikuś
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2004 5:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Szwajcarii tym tokiem rozumowania pewnie jest podobnie Wink
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies