Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Premiera mojej własnej strony :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 8:15 pm    Temat postu: Premiera mojej własnej strony :) Odpowiedz z cytatem

Moi mili! Zapraszam was wszystkich na stronę http://gigadictionary.org?ln=pol, której jestem autorem.

Jest to wielojęzyczny słownik, który może być rozwijany przez wszystkich zainteresowanych. Może on być z łatwością zorszerzany o nowe języki i tłumaczenia interfejsu użytkownika (już teraz może być prezentowany po polsku, angielsku i niemiecku) a jego celem jest opisanie wszystkich języków świata i dostarczanie tych informacji w jaknajwiększej liczbie języków Smile

Nie będę dalej się rozpisywał nad jego zaletami (i wadami, z którymi bezustannie walczę) - po prostu wejdźcie i korzystajcie.

Za wszelkie uwagi i komentarze będę wam bardzo wdzięczny! Możecie pisać bezpośrednio pod adres: jakub (małpa) gigadictionary.org
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę Kubusio, że nie próżnujesz. Winszuję ambitnemu pomysłowi oraz jego realizacji.
Powrót do góry
 
 
Cement



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, wow, wow Very Happy Gratualcje :]
Powrót do góry
 
 
romanoslaw66



Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładna, podoba mi się układ. Wszystko jest czytelne i dobrze się ogląda Wink
Powrót do góry
 
 
czerstwy



Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się twoja strona Wink najważniejszy czytelny układ, że jak wchodzi ktoś kto nigdy nie korzystał z takich słowników od razu wie o co chodzi. Gdybyś czegokolwiek potrzebował zajrzyj na . Mają trochę pożytecznych informacji.
Powrót do góry
 
 
tomekszal



Dołączył: 19 Lip 2016
Posty: 10

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie zrobiona Smile
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies