Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

polecane strony i sklepy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kifa



Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: 170

PostWysłany: Czw Mar 10, 2011 8:42 am    Temat postu: polecane strony i sklepy Odpowiedz z cytatem

Jestem osoba hobbystycznie zajmujaca sie strojeniem sal weselnych, kościołów. Poza tym troche sobie szyje, projektuje.

Dlatego główna branża jaka mnie otacza to pasmanteria. Zatem dla tych co równiez czasem zamawiają pasmanetryjne pierdółki Smile moj ulubiony sklep moze sie przydac chyba ze juz ktos go zna.

Polecam sklep:
po pierwsze ma konkurencyjne ceny, dla mnie to jest najwazniejsze. Po drugie jakośc jest taka sam jak wszedzie. Po trzecie nie zostałam nigdy przez ten sklep oszukana a czasem zdaza sie to w innych sklepach. Wysyłka jest na czas.
Natomiast to co lubie w tym sklepie najbardziej to to ze zamiast czegos szukac godzinami czego potzrebuje a oni nie maja tego w ofercie, to wysyłam im zdjecei tego co chce jesli mam lub poprostu pytam czy maja dostep takich czy takich artykułów i w 70% mniej wiecej juz załatwili mi to co potzrebowałam, podesłali fotki do wyboru, napisali cene, czas realizacji zamówienia i ja nie musiałam nic robiec Smile
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 10, 2011 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kifa zadam Ci jedno proste pytanie. Czy Ty masz w ogóle pojęcie na czym polega gra w kropki?
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies