Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Propozycja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nyger_wawa



Dołączył: 11 Lis 2002
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lis 13, 2002 11:29 am    Temat postu: Propozycja Odpowiedz z cytatem

Ja jako Nyger_wawa proponuje zrobic top 100 najfajniejszych ludzi ktorzy graja w kropki.Oczywiscie mój pomysł nie jest najlepszy ale jest fajny.Z kim się fajnie gra z kim sie dobrze gada????To sa pytanie które sobie powinniście zadać.I pamietajcie niech kropek bedzie z wami :D
Powrót do góry
 
 
Vava



Dołączył: 05 Cze 2002
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 13, 2002 4:00 pm    Temat postu: Re: Propozycja Odpowiedz z cytatem

Nyger_wawa napisał:
Ja jako Nyger_wawa proponuje zrobic top 100 najfajniejszych ludzi ktorzy graja w kropki.Oczywiscie mój pomysł nie jest najlepszy ale jest fajny.Z kim się fajnie gra z kim sie dobrze gada????To sa pytanie które sobie powinniście zadać.I pamietajcie niech kropek bedzie z wami Very Happy


Khem... Ale czemu to podpiales w "podejrzani o oszustwo"??? ;-P
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pią Lis 15, 2002 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mi się wydaje, że poczciwego Arosine trzeba bedzie umieścić na pierwszym miejscu wspomnianej listy, pozostałe 99 miejsc wypełnią jego inne wcielenia Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Overseer



Dołączył: 30 Cze 2002
Posty: 19

PostWysłany: Sob Lis 16, 2002 2:34 am    Temat postu: Re: Propozycja Odpowiedz z cytatem

Nyger_wawa napisał:
Z kim się fajnie gra z kim sie dobrze gada????

Odpowiedź nr1: Gothar
Odpowiedź nr2: też Gothar:P
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies