Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wędrowniczek / podróżniczek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 1:01 am    Temat postu: Wędrowniczek / podróżniczek Odpowiedz z cytatem

Nie powiem, że ostatnio zaczynam coraz bardziej przychylać się wizji niestandardowemu urlopowi.

Od 15 do 22 mam wolne i prawdę mówiąc z przyjemnością zamierzam się "gdzieś" wybrać.

Wiem, że Kubusio niegdyś podróżował, ale czy tylko on?

Ogólnie mówiąc jestem odrobinę rozdarty i zniesmaczony codziennością, tak więc pragnąc się od niej oderwać mogę jechać nad morze, w góry, za granicę itd...

Możliwe, że coś mi odwaliło pod kopułą, jeno jeśli i ktoś z Was planuje jakiś wyjazd do chociażby Ukrainy, Węgier, itp Smile to dajcie znać.

Jeżeli nikt się nie odezwie to pojadę tam gdzie mnie los poniesie. Czy ze mną wszystko w porządku?
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leo! jak najbardziej wporzadku,kazdy ma czasem dosyc codziennosci i tego co go spotyka,a podroze sa zajebiste,ja planuje zorganizowc splyw kajakowy na poczatku wrzesnia po dzikiej biebrzy,ale to zalezne jest od tego,ilu znajdzie sie chetnych.pozdrawiam chlopaku,jak wogole sie uklada w zyciu?
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czwartek dostałem propozycję od znajomych aby wybrać się do Wrocławia na Creamfields. Długo nie czekałem z odpowiedzią i tak w piątek całkiem sporą paczką pojechaliśmy na długi weekend. Działo się naprawdę wiele, gdybym zaś miał przytoczyć niektóre fragmenty z wyjazdu to musielibyśmy się spotkać, ponieważ pewnych rzeczy nie da się opisać, je trzeba pokazać aby w pełni zrozumieć, a dobry zimny browar zaiste rozwiązałby język.

W poniedziałek wieczorem miałem w planach jechać dalej, niestety jak się okazało aby dostać się na Białoruś trzeba mieć wizę. Upatrzony Mińsk, będzie musiał zatem zaczekać na inny raz.

Jutro najprawdopodobniej pojadę na działkę i tam zostanę się do piątku.

W tym roku wykorzystałem już cały przysługujący mi urlop, zatem niestety lecz dopiero od 2009 będę mógł zacząć znów myśleć o wyjazdach i wakacjach. (Niewykluczone, że na tydzień, bądź 2 tygodnie na Kubę)

A w życiu szykują się zmiany. Albo wspólnie z Julką zrobimy "coś" szalonego i zaczniemy siebie słuchać i starać się rozumieć, bądź też się rozejdziemy.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak nawiasem mowiac Panowie. Na Ukrainie szykuje sie kolejny zjazd. Z tego co mi wiadomo ma to byc jakos w pazdzierniku ale jego data na dzien dzisiejszy nie jest ustalona. Ponadto, w razie gdyby byla od nas ekipa, mozemy wplynac na decyzje o dacie.

Osobiscie chetnie bym tam pojechal, mialbym czas pod koniec pazdziernika.
Czy ktos bylby chetny?
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies